29 Nisan 2012 Pazar

Günün makyajı


Makyaj fotoğrafı çekerken bir tek benmi zorlanıyorum acaba?Çekim sırasında ters ışıktan gölge olur,netlik olmaz vs vs bir makyaj fotoğrafı için bir sürü fotoğraf çekiyorum ama sile sile bir tanesini kurtarıyorum:)) Neyse artık makyajım nasıl olmuş?

12 yorum:

 1. Makyajdan ziyade gözlerine bayıldım ne kadar güzeel ,maşallaaah ;) Koyu renk farın üst kısmını biraz dağıtsaymışsın daha doğal duracakmış benim fikrim ;)

  YanıtlaSil
 2. Ne güzel gözlerin var öyle :) Makyaj da güzel, ama bu göze herşey yakışır bence :)

  YanıtlaSil
 3. @junkhead;çok teşk. ederim:) bencede biraz dağıtsam yada hafifletsem daha daha iyi dururdu:)

  @lunapark queen;teşk. ederim :)

  YanıtlaSil
 4. bende zorlanıyorum cnımcım, o makyajı olduğu gibi çıkartamıyorum. bayıldım evet üst taraf dağıtılırsa daha da hoş durabilir ama gözlerin maşallahı var, maşallah! :)

  YanıtlaSil
 5. bloğuma uğrayarak onurlandırdın canım, bende şu an blogum sayesinde senin bloğunu keşfetmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum :)takipteyimm

  YanıtlaSil
 6. Harika olmuş bana da yap bu makyajdannn =)

  YanıtlaSil
 7. göz makyajını çekmekte bende zorlanıyorum canım ayrıca renkler biraz daha soluk çıkıyor:( ama sen gayet güzel çekmişsin,makyajını çok beğendim ayrıca göz rengine bayıldım kocaman bir maşallah diyorum.

  YanıtlaSil
 8. Evet,ışığı ayarlayamadığım için o soluk çıkma sorunu bendede oluyor malesef:)teşk.ederim:)

  YanıtlaSil
 9. Canım bence de çok iyi çekmişsin, ben bu kadar net çekemiyorum bir türlü :(Makyajını da beğendim gözlerinden ötürü :)

  YanıtlaSil