16 Mayıs 2013 Perşembe

Angelina jolie makyajsızMakyajsız ünlüler yazılarım için bir çok ünlünün makyajsız halinin fotoğraflarını araştırdım.Birçoğu makyazsız haliyle oldukça şaşırttı.Angelina jolie'de üstteki fotoğrafıyla makyajsız haliyle şaşırtan ünlülerden oldu.Birçok fotoğrafta cildi oldukça kötü durumda.Lekeler ve pütürler sebebiyle cildi pürüzlü görünüyor.Tabii kocaman gözleri ve dudakları dikkat dağıtmakta birebir ama yinede makyajlı haliyle kıyaslayınca arada büyük farklar var.

8 yorum:

 1. makyajlı haline o kadar alışmışız ki makyajsız hali kötü geliyor. ama aslında o kadar da kötü değil :)

  YanıtlaSil
 2. ya allah aşkına kadın gayet güzel. sanki topumuz makyajsız dünya güzeliymişiz gibi ünlülerde kusur aramasak. bir de canavar demiş birisi neresi canavar?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kendi adima soyluyorum makyajsiz unlulerle ilgili yazilarimi kusur aramak degil makyajin ve kozmetigin gucunu, yarattigi farki gostermek amaciyla yaziyorum.

   Sil
 3. makyajın yarattığı farkı en iyi ünlülerde görüyoruz zeten :)

  YanıtlaSil
 4. Yine çoğu ünlüye göre temiz bir suratı varmış makyajsız .hiç yoksa kaşları var :)) ama tabi kide makyaj bambaşka yapıyor insanları , olmasaymış ne yaparmışız :)

  YanıtlaSil
 5. ilk fotoğrafta biraz hdr tekniği var yalnız. o photoshopu hangi fotoğrafa uygularsanız uygulayın bütün kusurlar abartı şekilde görünür.
  tabi yine de makyaj her insanı değiştiriyor, o ayrı konu..

  YanıtlaSil