13 Mayıs 2013 Pazartesi

Ünlülerin kılı tüyü çıkmazmı?
Hani bazı ünlüler vardır,gözümüzde büyütürüz o bambaşka biridir bakımsız hali hiç olmaz.Yataktan bile Banu alkan filmleri misali kırmızı rujlu kalkarlar.Bu ünlülerde insan değilmi yahu,epilasyona gitmedikleri veya ağda zamanını erteleyip kolsuz elbiseyle dolaştıkları olmuyormu.Gayette oluyormuş,oluyorda madem ağdanı-epilasyonunu erteledin kolsuz kıyafetlere yönelme sakla bir şekilde değilmi.Dini inançları sebebiyle tüylerine hiç dokunmayan insanlarda var.Ortodokslar kıl almayı uygun görümüyor mesela.Ancak söz konusu ünlüler olunca her yerinden bakım akarken o kıllar öyle bir göze batıyorki çok fena.


Sen dünyaca ünlü ol,onca para kazan,bakımlı ve güzel görünmek için makyözlere,estetisyenlere, özel antrenörlere tonla para harca yetmezmiş gibi fotoğraflarda bile güzel gözük diye saatlerce uğraşılsın sonra sen koltukaltından çıkan bir tutam tüyle şu pozu ver:))


25 yorum:

 1. kimmiş ki bu ünlüler çok güldüm ya =) ben mühendislik öğrencisiyim 120 kişiyiz sınıfta 9 kız var sınıfın erkekleri hiç birimize bakmıyor neymiş efendim onlardan daha tüylüymüşüz gelsinlerde bunları görsünler=) en azından elimiz yüzümüz temiz koltuk altımızı alıyoruz çok şükür=))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu fotograflarin ciktisini alip rast gele bir yere koy siniftada gorsunler kil tuy mevzusu nasil olurmus:))

   Sil
 2. Yanıtlar
  1. Aynen kolunu kaldirip rahatca pozda veriyolar:))

   Sil
 3. çok itici geldi fotoğraflar... yalnız, kıl/tüy olayını da bizim memleketteki kadınlar mı çok kafasına takıyor sanki? hiç, bir ünlü kadını böyle pozlarla yakalayabilirler mi magazinciler Türkiye'de? (ünlü olmasına da gerek yok hatta)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Turk unlulerde var cnm ilerleyen gunlerde onlarla ilgili bir yazida hazirlarim;))

   Sil
 4. Tahammül edemediğim tek şey kıldır. Çok iğrenç kusura bakmasınlar.

  YanıtlaSil
 5. Off inanılır gibi değil.Bir kadına hiç yakışmayan görüntünün en abartılı hali...

  YanıtlaSil
 6. Amann Allahım :))) Julia Roberts bu konuda çok ünlü zaten bundan beter uzunlukta resimleri var .. Her bir haltı yaparlar da 2 damla tüyü almaktan aciz bunlar valla :))

  YanıtlaSil
 7. En kötü makyaj oscarlarını tercih ederim ayy :(

  YanıtlaSil
 8. hiç kusura bakmayın da Avrupa'da kıl-tüy bizdeki kadar önemsenmiyor. "iğrenççççç" diye tepki göstermek de çok anlamsız.
  sizin görmekten imtina ettiğiniz, onların doğalı. insanları etiketlemekten vazgeçin.

  YanıtlaSil
 9. ayy çok iğrenç gerçek olamaz bu ya koskoca halka mal olmuş insanlar fotoşoplamışlardır pericim ya inanmak istemiyorum :)

  YanıtlaSil
 10. kusasım geldi birden. Ter kokmaz mı bunlar :))

  YanıtlaSil
 11. görüntüyü geçtim kokusu of iğrenççç :O

  YanıtlaSil
 12. O kadar paraya böyle maymun oluyorlar yazık cidden:/

  YanıtlaSil
 13. Mide bulandırıcı. İstedikleri kadar makyaj yapıp giyinsinler. Şu görüntüden sonra bir işe yaramaz. Zaten birde koltuk atlarını saç renginde boyatan bile var. Sanırım bu akımı Madonna başlatmış nette öyle okumuştum ş

  YanıtlaSil