7 Eylül 2013 Cumartesi

Haifa wehbe makyajları
Arap makyajı deyince akla gelen ilk isimlerden biri Haifa Wehbe.Her makyajı birbirinden güzel.Tabii Arap makyajının ağırlığı ve yoğunluğundan hoşlanmayanlar aynı fikirde olmayabilir.Bende Arap makyajını gündüz kullanmayı sevmiyorum ama gece ve özel gün makyajlarında Arap makyajının duruşu bir başka oluyor.
Gözlere özellikle fazla yoğunlaşılıp,yüzün diğer bölümleri daha hafif dokunuşlarla tamamlanıyor.

7 yorum:

 1. hatun güzel gerçekten, yüzüne gidiyor bu makyaj bende çok sırıtır mesela yakışmaz bana:))) Arap makyajı dediğin gibi gece makyajında güzel oluyor ama birazcık kaşlarını kalınlaştırmalılar sanki artık böyle çizili gibi yapay duruyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ecet cnm kaslar konusunda ayni fikirdeyim:)

   Sil
 2. Böyle bir makyajın birine yakışabilmesi için Araplar gibi büyük gözlere sahip olması gerekiyor. Küçük gözlerde istesek de pek başarılı olamıyor.
  Bu arada Arapların çoğu kaşlarının neredeyse hepsini aldırıp çiziyorlar. Çok gereksiz bence :/

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kucuk gozlerde pek hos durmayabilir dogru:)

   Sil
 3. bu kadının makyajını da cok beğeniyorum yuz hatları cok hos:)
  bir de Nancy Ajram var ona zaten bayılıyorum yüzleri cok guzel Arap kadınlarının ve hem esmer hem de beyaz tenli olmaları cok guzel

  YanıtlaSil
 4. Bende cok begeniyorum cnm bu tarz makyaj cok yakisiyor

  YanıtlaSil
 5. arap ülkelerinde yaşamış birisi olarak şunları söyleyebilirim ki arap kadınlarının hepsi makyaj yapar öyle güzel görünüyor ama makyajsız hallerinide görünce makyaj yapmaktan vazgeçtim :)))))

  YanıtlaSil