4 Aralık 2013 Çarşamba

www.mihera.comwww.mihera.com ile Afrodit eventinde tanıştık,sevgili Melodi ve Reyhan'ın birlikte kurdukları,tasarımlarımcıların ve tasarım ürünler üreten firmaların ürünlerini,farklı olmayı yaşam şekli haline getirmiş binlerce üyesine sunan bir site.100'e yakın yerli ve yabancı tasarımcıya ev sahipliği yapan mihera.com tasarımcılara da tanınmışlık sağlıyor. Galata'dan Alaçatı'ya kadar Türkiye'nin yetenekli tasarımcılarını bir araya getiren mihera.com,üyelerine hayatlarına renk katacak,farkındalıklarını ortaya çıkaracak ürün deneyimleri sunuyor.Tasarım bir minder ile salonunuza,el yapımı bir kolye ile tarzınıza,ahşap bir papyon ile yaşantınıza tasarım katacaksınız.

Yılbaşının yaklaşmasıyla beraber sevdiklerinize ne alacağım telaşına girmiş olabilirsiniz.Benzer ürünler satan markalar yerine,tasarımcının hayal dünyasından hayata geçmiş ürünlerle sevdiklerinize tasarım dolu bir dünya verin.En özel hediye paketleri ile tasarımlarınız anında yanınızda olsun.
Mihera.com banada bu güzel küpeşeri yollamış.Ne kadar şirin değilmi?Üstelik hiç bir yer aynısını görmedim:) küpeler bana özel yani:)

3 yorum:

  1. çok güzel küpeler bayıldım :)

    YanıtlaSil
  2. çok güzelmiş bayıldım. güzel günlerde kullan.hemen inceleyeceğim siteyi :)

    YanıtlaSil
  3. çok şirin güle güle kullan :-))

    YanıtlaSil