12 Ocak 2014 Pazar

Babe aloe jel


Babe aloe jel cildi nemlendirip,yumuşatan kızarıklığını alıp nemlendiren bir ürün.Aloe veranın cilde ne kadar faydalı olduğunu biliyoruz bu sebeple doğal içerikli ürünler her zaman favorim oluyor.Ürün %99 aloe içeriyor.Ürün özellikle güneşlendikten sonra,lazer epilasyon sonrası,traş sonrası,yoğun nemlendirme istenildiğinde,kaşıntı olduğunda rahatlıkla kullanılabilir.Lazer epilasyon sonrasında benim cildimde oldukça fazla kızarıklık ve kuruluk oluyor bu arada lazer epilasyon yazımı okumak isteyenler tıktık.Ürün hem yüze hemde vücuda uygulanabilir.Alkozsüz ve yağsız olduğundan yüze uygulanması bir sıkıntı yaratmayacaktır.
Ürünün içeriği %99 aloe,%1.00 betain,%0.35 panthenol,%0.25 matricania içeriyor.Ürününtam boy  satış fiyatı 74tl civarı ancak bazı online kozmetik alışverişi sitelerinde daha uygun fiyata bulmak mümkün bendeki tam boy olmadığından ve indirimli fiyattan yararlanıldığından 28tl civarına geliyor.

1 yorum:

  1. Yazın alıp deneyebilirim belki, özellikle lazer epi. cıkınca kimi zaman yüzüm yanıyor gibi oluyor. Belki o an rahatlatmak için kullanabilirim.

    YanıtlaSil