17 Mart 2015 Salı

Hunca life specialist nature sarımsaklı şampuan


Sarımsağın hem beslenmede hemde kozmetikte kullanımında çok faydalı bir bitki olduğunu artık herkes biliyor.Hatta saçı kelleşenler veya kaşı küsenlere sarımsak sürmesi veya sarımsak yağı kullanması sık sık tavsiye edilir.Sarımsağı çiğ haliyle kullanınca saçta kalan koku rahatsız ettiği ve o koku bir kaç günden önce geçmediği için ben dahil birçok kişinin sarımsağı kozmetik amaçlı kullanmaktan artık vazgeçtiğini biliyorum.


 Hunca life'ın specialist nature sarımsaklı şampuanı'nı elime ilk aldığımda açıkçası sarımsaklı olduğu için kokusunun rahatsız edebileceğini düşünmüştüm.Denedikten sonra ise sarımsak kokusunun şampuanda neredeyse hiç olmaması beni rahatlattı.

Sarımsaktan çok bitkisel,hafif bir kokusu var,koku hassasiyeti olanları bile çok rahatsız etmeyeceğini düşünüyorum bu kokunun.Sarımsaklı şampuan'ı ilk denediğimden itibaren en belirgin özellik olarak dikkatimi çeken saçlarıma verdiği hacim oldu.
İnce telli olduğu için fazla gür görünmeyen saçlarımın daha dolgun ve hacimli görünmesi tabii çok hoşuma gitti.Ürünün tanıtım kısmında da sarımsaklı şampuanın özellikle ince telli saçlarda daha iyi sonuç verdiği ve gürleştirdiği yazıyordu ki bu vaadini yerine getirdi.

Şampuanın ikinci belirgin özelliği ise yağlı saç telini daha kuru tutup yağlanmayı azaltması.Benim saçımın yağlanma hızını yüksek oranda düşürdü,kullandığımdan beri normalde ertesi gün yağlanan saçım hala temiz görünüyordu.

Uzun vadeli kullanımda kullanımda saç tellerini güçlendirip,kırılmayı azaltmayı vaadeden şampuan 400 ml'lik ambalajında satışa sunuluyor.400 ml'lik ambalajın satış fiyatının 7,50 tl olması ise fiyat açısından ürünü çok cazip hale getiriyor.Ürünü Hunca life'ın kendi sitesinden online alışverişle inceleyebilir,satın alabilirsiniz.
3 yorum:

  1. Hacim verme özelliği yüzünden pek bana uygun değil sanırım :) Onun dışında özellikleri iyiymiş ama. Güle güle kullan canım

    YanıtlaSil
  2. her evde bir saç dökülmesi problemi ile karşı karşıya olan birileri olduğu için bu deyim tam da bu ürün geçerli heralde, her eve lazım :)

    YanıtlaSil
  3. vallahi benim saçıma hiç iyi gelmedi saçım daha çok döküldü ve kupkuru oldu saçımı bile tararken zorlanıyorum

    YanıtlaSil