13 Temmuz 2016 Çarşamba

La roche posay termal suyu

La Roche Posay  Termal Suyu
Bugün dünya üzerinde ciddi sayıda kullanıcıya ürün sunmakta olan La Roche Posay 30 yıldan daha fazla süredir üretim yapar. Tüm cilt tiplerinde iyileştirici etkisi laboratuarlarda kanıtlanan ürünleri bünyesinde barındırmaktadır.   Cildin ihtiyacı olan temel bakım ve sağlık ihtiyaçlarını karşılayan formüllere sahiptir. Markanın amacı tüketicilerin yaşam kalitesini artıracak özel formüller sunmaktır.   


La Roche Posay Termal Suyu Özellikleri


 La Roche Posay Termal Suyu cildin rahatsız bir hisse kapılmasına sebep olan birçok etkeni ortadan kaldırmak üzere hazırlanmıştır. 
  • Alerjiye eğilimli atopik ciltlerde oluşan kaşıntılar, 
  • Cildin normalden fazla yağ salgılaması durumu,
  • Sürekli makyajdan dolayı cildin yorulması,
  • Suyunu kaybeden cildin kuruması ve buna bağlı olarak yaşanan kaşıntılar,
  • Sivilce, siyah nokta ve akne oluşumu gibi etkenler cildi rahatsız eder. Bu sorunun giderilmesi için düzenli olarak cilde hassas bir bakım yapılması gerekir.
La Roche Posay Termal Suyu cildin tüm yorgunluğunu alır ve yenilik sağlar. Bunu termal suyun doğal iyileştirici etkisi ile yapar. Yorgun düşen cildin tazelenmesi, iyileşmesi, yatışması için mükemmel bir destek sağlar. Çok yönlü etki yaratan ürün, mineral bakımından oldukça güçlüdür. Bu özelliği, yaşlanma etkilerini en aza indirme ve kırışıklık sürecini yavaşlatma etkisi sağlar. Sprey formunda olması hücresel düzeyde etki imkânı verir ve bu da kolay iyileşme demektir. Formülündeki selenyum sayesinde cilde yatıştırıcı etki sağlar.  

Cilde esneklik veren La Roche Posay Termal Suyu aynı zamanda güçlü bir antioksidan etkiye sahiptir.  İçerdiği mikro dalgacıklar sayesinde kısa sürede cilde nemlilik kazandırır, uzun süre kuruluk sorununu yok eder. Ayrıca ciltteki sorunlara karşı düşük tolerans durumunu yok eder. bu sayede olası sorunlarda güçlü bir koruma sağlayacaktır.
  

La Roche Posay Termal Suyu Kullanımı
Makyaj öncesinde ve cilt temizliği sonrasında kullanımı tavsiye edilir. Güçlü bir etki göstermesi için düzenli olarak kullanımı tavsiye edilir.  Uygulanışı oldukça basittir. Sprey formunda olduğu için pratik şekilde sürülür. Sprey yüze sıkıldıktan sonra 2-3 dakika kadar beklenmelidir. Böylece gözeneklerde etkisini yoğun hissettirir. Tek başına sivilce ve siyah noktaları yok etmese de devam eden tedaviye destek veren etki gösterir. Ürün daha çok tahriş, kaşıntı, kızarıklık, yanma hissi ve alerji gibi sorunları gidermede kullanılır. Belirli bir süre kullanım akabinde çevresel faktörlere karşı bir savunma mekanizması oluşturur.

La Roche Ayrıcalığı

Yaş, cinsiyet, cilt tipi fark etmeden cildin maruz kaldığı akne, atopi, rosacea, egzama sorunlarının çözümüne destek veren, cildin günlük ihtiyaçlarını karşılayan La Roche Posay aynı zamanda termal suyu ve selenyum içerikleri sayesinde üstün müşteri memnuniyeti sağlayan bir markadır. Uluslar arası standartlara uygun şekilde üretim gerçekleştirir. Avrupa’daki kliniklerinde teknolojik ve bilimsel gelişmelere paralel olarak üretim gerçekleşmektedir.
La Roche Posay Termal Suyu ve La Roche Posay markasının diğer ürünlerini http://www.portakalrengi.com/ adresinden inceleyebilir ve güvenle sipariş verebilirsiniz.


1 yorum:

  1. bütün termal sular gibi buna da bayılıyorum :-))

    YanıtlaSil