2 Eylül 2016 Cuma

Vitacreme b12 vitablanc leke açıcı krem

                     

Herkese merhaba! bugün blog'da Vitacreme vitablanc leke açıcı ve beyazlatıcı krem bizlerle olacak.Vitacreme b12'yi bilenler vardır ama bilmeyenler için küçük bir bilgilendirme olsun vitacreme b12 cilt yenileyici içerikten oluşan bir krem.

Vitacreme b12 blanc ise ciltteki lekeleri temizleyip,daha pürüzsüz ve lekesiz bir cilt vaadederken aynı zamanda cildi beyazlatıyorda.

Pembe renge ve diğer vitacreme gibi hoş bir kokuya sahip olan bu krem ciltteki ton farklılıklarını giderme konusunda bence oldukça iddialı.Benim kullanmaya başladığım ilk günlerden itibaren gördüğüm ilk etkisi ton farklılığını gidermesi oldu.


Vitacreme b12 vitablanc krem leke açıcı özellikte olduğu için kremi gündüz kullanmak yerine akşamları sürmeyi tercih etmek daha isabetli bir karar olacaktır.Gündüz sürüp güneş ışığına çıkarsanız lekelerden kurtulmak yerine yeni lekelere sahip olabilirsiniz!

Kış aylarında da kullanılsa akşam uygulamak ve ertesi günün sabahında temizlenen cilde mutlaka güneş koruma faktörlü bir krem sürmek gerekiyor.Bu güneş koruma faktörlü kremi gün içinde belli aralıklarla tazeleyip cildin güneşle temasını en aza indirgemek gerekli.Leke açıcı ürünler uygularken güneşten korunmaya çok özen göstermek gerekiyor yoksa kaş yapayım derken göz çıkarmak an meselesi.

Kremin etkileri oldukça güzel,benim cildimde çabuk etki gösterdiğini söyleyebilirim.Öncelikle kremin cildi oldukça yumuşak ve pürüzsüz yapan bir yapısı var.Diğer vitacreme'de olduğu gibi cildi besleyip yumuşatıyor.Tüpün yarısına gelindiğinde ciltteki lekelerin görünürlüklerinin azaldığı ve renklerinin açıldığına bizzat şahit oluyorsunuz.

Gerçi benim çok koyu renkli ve çapı biraz büyük olan lekemi tamamen silmedi ama rengini ciddi oranda açtı.Tüpü bitirdiğimde daha da açılmış olacağını düşünüyorum.
Kremi kullanmaya başladığım ilk günlerde ise hemen etkisini gördüğüm ton farklılığını düzeltmesi oldu.Kremi akşam sürüp,sabah uyandığımda cildimde sanki cc krem varmış gibi daha düzgün ve güzel bir görüntüyle karşılaştım.

Kremin içeriğinde mineral yağ,SLS,Paraben,Alüminyum,silikon bulunmuyor ve hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

Satış fiyatı:130 TL

Genel olarak değerlendirdiğimde etkilerini beğendiğim bir krem oldu,leke açıcı ürünlerle ilgili siz ne düşünüyorsunuz? kullandığınız ürünler neler paylaşırsanız sevinirim .
                               

8 yorum:

 1. ay anneme önereyim bir baksın bu ürüne. daha önce vitacrem tester boyu 2-3 ürüne ait gönderi yollayıp, deneyim yazısı istemişti o zaman kıl olduğum için tekrar bakmak bile istememiştim...

  YanıtlaSil
 2. Leke sorunu olan bir arkadaşım var, ona önereyim :)

  YanıtlaSil
 3. içeriği çok güzel, azcık pahalımış ama vaateleri yerine getirmiş alınabilir ;)

  YanıtlaSil
 4. Bu tarz açıcı kremleri gördükçe aklıma koreliler geliyor :) Sevdiğim bir blogger yazmıştı bakımlarına aşırı düşkün oldukları için açıcı kremler çok fazla kullanıyorlarmış 🙈

  YanıtlaSil
 5. Bu kremi not alıyorum.Zira benim de lekelerim var.

  YanıtlaSil
 6. Süper o zaman kasım gibi alıp kullanayım ben bunu

  YanıtlaSil
 7. beyaz tenli olduğum için benim de var bir tane lekem. Allahtan yan tarafımda. Ben de bazen eczanelerde satılan expigmenti sürüyorum pericim. Ama sadece kışları kullanabiliyorum malum bizim Bahar'larımız da yaz :/

  YanıtlaSil
 8. Süpermiş hemen alıp deneyeyim

  YanıtlaSil