15 Ocak 2014 Çarşamba

Clarins eye contour balm


Son zamanlarda cilt bakımında en sevdiğim ürün Clarins olmuştu hatta Clarins'i sevme hikayem şu muhteşem ürünle başlamıştır tıktık.  Bu üründen sonra cilt bakımında tüm ürünlerde Clarins'e geçme kararı aldım.Ancak Clarins göz çevresi ürününde beni maalesefki hayal kırıklığına uğrattı.Ürün vaad ettiği gibi yoğun nemlendirme sağlama konusunda oldukça yetersiz kaldı.Evet nemlendiriyor ama oldukça az,göz çevresi kuru olanlar için hiçte uygun bir ürün değil.


Bu arada ben ürünü alırken içeriğine hiç bakmadım sanırım kozmetik alışverişlerimde en büyük hatam bu oluyor.Bir markayı sevdimmi içeriklerine pek dikkat etmemeye başlıyorum nasılsa iyi ya buda iyidir gibi bir düşünce oluyor.Kutunun yanındaki içerik kısmını okuyunca parafinden,paraben'e ne ararsan var.Hiç hoşuma gitmedi bu durum.Sanırım yavaş yavaş Clarins'ten vazgeçip daha iyi bir marka arayışına başlayacağım.

Ürünün hiçmi artısı yok derseniz tüp şeklinde ve tüpün içine parmak daldırmadan ürünü alabilme konusunda iyi.Onun haricinde benim için çokta yeterli bir ürün olmadı.Her kozmetik ürün her bünyede farklı etki yaratır bu sebeple ürünü deneyip memnun kalanlarda olabilir ben söyleyeyimde sonra ürünü kötülemiş olmayayım :)

1 yorum:

  1. Tavsiyelerinizi ilgiyle takip ediyorum. İçeriğinde zehirli kimyasalların kullanılmadığı ve bio yararlanımı maximum düzeyde olan özellikle Sertifikalı Organik Kozmetik ürünleri kullanabilirsiniz. Eğer ilgilenirseniz size bir öneride bulunabilirim.

    YanıtlaSil